Wyprzedaż asortymentu! Obniżki do 60%

Płatność PayU

Przy wyborze takiej formy płatności należy wybrać z listy swój bank. Po wyborze, zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie wystarczy potwierdzić płatność (wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać!). Połączenie z serwisem PayU jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo transakcji.

Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera bądź w paczkomacie. Ważne aby sprawdzić czy adres i numer telefonu do kontaktu jest prawidłowy i posiada kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. 

Płatność przelewem tradycyjnym

Jeśli zdecydujesz się na płatność przelewem tradycyjnym, to po złożeniu zamówienia, otrzymasz informację o danych do przelewu oraz dodatkowo otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający również dane niezbędne do dokonania przelewu. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę pod podany adres. 

Numer Konta do przelewu 

70 1050 1748 1000 0097 3468 0391

Dane Firmy

BedLook Patrycja Krakowska

Paderewskiego 20B/3

Chojnów 59-225

Product added to wishlist
Product added to compare.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).